Choď na obsah Choď na menu
 


Cudzinky a ich tajomstvá krásy

29. 7. 2009

Ženy po celom svete majú svoje tajomstvá,ktoré ich robia krásnymi a jedinečnými.Recepty na krásu sa tradujú z generácie na generáciu už celé storočia,alebo sa objavujú celkom nové ,,vychytávky´´ prispôsobujúce sa podnebiu a prírodným podmienkam.Inšpirujte sa tajnými radami žien z celého sveta.

 

                            ...po taliansky

Talianky si ku svojej preslávenej kráse dopomáhajú olivovým olejom, ktorý nepoužívajú iba na varenie,ale aj do vlasových zábalov, pleťových či telových masiek.Olivový olej nielenže obsahuje potrebné vitamíny, ale jeho používanie zabraňuje vysúšaniu pokožky a vzniku hlbokých vrások, zbavuje lupín a pomáha pri ošetrovaní farbených vlasov.Používanie produktov s výťažkom olivového oleja dodáva pružnosť aj pokožke po opaľovaní.

 

                             ...po španielsky

Korunou krásy Španielok sa stali vlasy,vďaka ktorým si získali už nejedného obdivovateľa.O svoje vlasy sa príkladne starajú zábalmi z exotického ovocia, ktoré dodávajú lesk a pružnosť slnkom namáhaným vlasom. Nezabúdajú na pravidelné rozčesávanie,  oplachovanie vodou s citrónovou šťavou.

 

                               ...po japonsky

Japonky a celkovo Aziatky sú preslávené svojou jemnou porcelánovou pleťou.Ich tajomstvom je pravidelné používanie pílingu so silne čistiacimi účinkami a kozmetiky s ryžovými extraktmi.Solárium je tabu,ak chcete mať krásnu pleť,radšej sa mu vyhnite.

                    

                               ...francúzske tajomstvo

Francúzkam ich bezchybnú pleť závidia ženy po celom svete.Za dokonalou pleťou je neustála starostlivosť, zdravý životný štýl a veľa pohybu.Ak chcete mať pokožku á La France, najdôležitejšia je pravidelná detoxikácia organizmu,pri ktorej sa z tela vylučujú nebezpečné látky.Odporúča sa dodržiavať pitný režim a piť najmä nesýtené minerálky a zelený čaj.Strava by mala obsahovať veľa ovocia a zeleniny, netreba zabúdať na pravidelný pohyb na čerstvom vzduchu. A posledná rada priamo od francúzskych krások:pred spaním musíte pleť dokonale odlíčiť!

                              

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.