Choď na obsah Choď na menu
 


Voda z vodovodu na čistenie pleti? Vraj nie...

8. 1. 2011

 

Voda z vodovodu sa veľmi jednoducho používa ako prostriedok na čistenie pleti, a to najmä ráno keď neskoro vstanete, pretože ste práve zaspali alebo večer, keď ste po celom dni veľmi unavení. Je tu však jeden háčik. Aj napriek tomu, že sa ľahko používa, nemusí mať správne účinky. Mali by ste si byť vedomí toho, že poznáme množstvo účinných metód čistenia tváre, ale voda určite nie je jednou z nich.

Každý deň a každou hodinou sa počas dňa stáva vaša pleť viac špinavou a mastnou, v dôsledku pôsobenia dymu, prachu a znečistenia prostredia okolo vás. Vaša tvár je ako špongia, absorbuje veľké množstvo nechcených vplyvov z prostredia. Ak budete pravidelnú starostlivosť o pleť zanedbávať... už viete, že môžete očakávať: akné, čierne aj biele vyrážky, ktoré znečistenú pleť priamo milujú. Nedovoľte im, aby sa na vašej tvári objavili! Základom je čistenie pleti vhodnými výrobkami.

Dnes si už môžete vybrať z množstva výrobkov dostupných na našom trhu. Široká ponuka zahŕňa čistiace výrobky určené pre rôzne typy pleti, od normálnej až po citlivú. Obzvlášť, ak trpíte výskytom akné, mali by ste si starostlivo vyberať výrobky vhodné pre váš typ pleti. Akonáhle si jeden vyberiete, stane sa pre vás neoddeliteľnou súčasťou a mali by ste ho používať pravidelne (každé ráno a večer). Bez ohľadu na typ alebo stav vašej pleti, výrobok starostlivosti o pleť mal by odstraňovať make-up, nečistoty a mastnotu a zanechať ju dokonale čistú a vypnutú. A čo voda? Voda z vodovodu to všetko jednoducho nedokáže.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.