Choď na obsah Choď na menu
 


Zlaté dymové oči

7. 7. 2010

Tak! Líčenie leta 2010 je tu! A nieje to nič iné, ako dymové líčenie očí ... :) Krásne, tajomné ... od 60.tych rokov minulého storočia sa stalo módnou klasikou. Avšak, tentokrát sa novou čiernou stáva zlatá a hnedá! Áno, je to tak. Oči tohoto leta sa budú niesť v orieškovohnedom odtieni až po odtieň najčírejšieho zlata.  Správne dymové líčenie dodáva hĺbku tvojmu pohľadu a zdôrazňuje tvar tvojich očí. Toto zlaté dymové líčenie sa začalo v módnom priemysle nazývať aj ,,líčením gréckych bohýň´´ ... a niet divu, zlatá farba silno podčiarkuje charakter slnkom zaliatych letných dní, aké majú v grécku. P.S. škoda, že my máme práve také daždivé počasie, ale, veď, ak ideš na dovolenku, tak no problem. 

Obrázok V každom prípade si nezabudni pri líčení naniesť do vnútorného kútika oka biely očný tieň, ktorý tvoj pohľad rozžiari. Toto líčenie vytvoríš ľahko, ale musíš mať cit pre tieňovanie. Najprv si začni nanášať zlatý tieň smerom od vnútorného kútika oka a postupne, smerom ku vonkajšiemu kútiku a ku obočiu, pridávaj hnedú. Najprv len po troške, ale potom ju zosilňuj, aby bola na konci úplne hnedá. Dymové líčenie môžeš zvýrazniť čiernou linkou na oči (tušom) a čiernou objemovou maskarou. Toť vše, girl.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Sagacity Blood Intimidation Readings

(ArarAnnedyEven, 24. 7. 2018 12:31)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/pharmacie-francaise-en-ligne-cialis/